12. ročník VÍTÁMVÁS CUPu pro rok 2017 vyhrál Martin Martinec ze Slovenska!

Dvanáctý ročník turnaje VÍTÁMVÁS CUP je minulostí. Memoriál Lukáše Vítámváse v turnaji ve stolním hokeji Stiga pro rok 2017 vyhrál zahraniční host. Stal se jim Martin Martinec ze Slovenska. Ten ve finále zdolal Zdeňka Loupara v poměru 3 : 2. Prestižní cenu Lukáše Vítámváse, kterou organizační výbor turnaje uděluje hráči s handicapem, získal Marek Neklapil. Celkem si na turnaji zahrálo 34 hráčů.

Vítěz turnaje Martin Martinec pózuje s pohárem pro absolutního vítěze společně s patronem turnaje Dušanem Vítámvásem.

Během celého dne, čekal na účastníky turnaje nejprve maraton duelů v základních skupinách, na které navázaly duely o konečné umístění v play off. Do vyřazovací části byli hráči rozděleni podle výkonů a výsledků dosažených v základní části. O vítězi i poraženém finalistovi již řeč byla. Třetí místo v nejprestižnější skupině obsadil Tomáš Kulíšek, před celkovým vítězem z roku 2014 Jiřím Junkem.

Prostřední výkonnostní grupu opanoval Pavel Krátký. Na místě druhém skončil Tomáš Král. V boji o bronz byl úspěšný Martin Barša, jenž udolal Miroslava Maška. Své medailisty měla rovněž vyřazovací část ve výkonnostním ranku s označením "C". Zde zvítězil Pavel Vrubel, jenž v boji o první místo přehrál Viktora Hermana. Bronzový stupínek pak opanoval Marek Rosenberg před čtvrtým Michalem Obstem. Současně probíhající soutěž ve stisku ruky s názvem "HAND BEJK" vyhrála v Dámské kategorii Sylva Lelovská, v mužské části zvítězil pro změnu syn Sylvy Lelovské Petr Lelovský. Nwsílnou součástí turnaje se stali již poněkolikáté i fotbalisté brněnské Zbrojovky.

Účastníci turnaje pro rok 2017.

Kompletní výsledkový servis včetně podrobnější reportáže z 12. ročníku VÍTÁMVÁS CUPu přineseme během prázdninových dní.