Český pohár v Plzni, to byla přehlídka hráčů známých z Vítámvás cupu!

Plzeň je hokejové město a o tomto víkendu se alespoň na pár hodin stala i městem Stiga hokejovým. Západočeské město totiž hostilo 7. kolo Českého poháru. Turnaje se zúčastnila i pěkná řádka hráčů i hráček, která v minulosti ukázala své umění při Vítámvás cupu. Z těchto hráčů se nejlépe umístil Zdeněk Matoušek ml., jenž získal cenu za třetí místo.  To vítěz posledního ročníku turnaje Patrik Petr ukončil své snažení na 19. místě. Hned o dvě příčky za ním se ocitla další vítězka Vítámvás cupu Marie Vargová. Na 29. a 30.  místě se seřadili další dva hráči, jenž si vyzkoušeli jaké je to hrát Stiga hokej v červnu při Vítámvás cupu. Byli jimi Václav Pikl respektive Zdeněk Lopaur. Číslo čtyřicet sedm si v konečném pořadí podmanila Anežka Vargová. Kulaté 50. místo si svými výkony vysloužil Tomáš Halama.Při výčtu hráčů nesmíme zapomenout ani na Milana Zemana, jenž svoji rychlou hrou deptá nejednoho protivníka. Tentokrát za sebou nechal tři protivníky a skončil na 63. místě. Vítězem celého turnaje se stal Lukáš Turoň. Další kolo je naplánováno již na 13. března do Chebu.