ČP na Kladně: Kladenská ocel vynesla Milanu Zemanovi 56. místo

Kladenská ocel zachutnala v sobotu 9. února hráčům stolního Stiga hokeje. Středočeské město bylo šestým v pořadí, které přivítalo vyznavače táhlového hokeje. Do města sídlícího nedaleko od hlavního města Prahy dorazilo 59 hráčů. Celkové prvenství si za úspěšné počínání v turnaji vybojoval Michal Hvižď z libereckého Stiga Elites.

S cílem odčinit podle jeho slov neúspěšný turnaj v Brně se přijel do Kladna poprat také Milan Zeman. Los jej vsunul do třetí základní skupiny společně třebas s Anetou Jackowskou (BSE České Budějovice) či Zdeňkem Matouškem mladším (HCS Žabka Praha). Oba duely skončily pro Milana těsnou porážkou. Zápas s Any napsal do výsledkové listiny nezdar 3 : 2 a mač proti mladšímu z rodu Matoušků měl za výsledek prohru 2 : 1. Milanovi se podařilo uspět vítězně nakonec jen jednou, když zvítězil 2 : 1 nad Barborou Petrovou. Tento výsledek ovšem nezměnil nic na tom, že si Milan zahrál v odpolední skupině s označením "C."

I když se jednalo o "nejslabší" skupinu dne, kvalita soupeřů v ní byla obrovská. Vždyť vítězkou skupiny se stala Iva Mašková (SHC Cheb) a jako druhý skončil Pavel Pohořalý hrající za oddíl z Teplýšovic. Oba zmiňujeme hlavně proto, že oba jsou účastníky VÍTÁMVÁS CUPu posledních let. Milan Zeman zvítězil v tomto seskupení třikrát, dvakrát remizoval a prohrál jedenáctkrát. V tabulce mu patřilo čtrnácté místo ze sedmnácti. V součtu s výsledky dalších 58 protihráčů to dělalo celkovou 56. pozici.

Pořadí všech dalších hráčů, včetně všech výsledků, najdete ve výsledkovém sumáři zde. Příští turnaj bude 9. března 2013 hostit Litomyšl. Turnajová pozvánka se všemi podrobnostmi, je k nalezení zde.