ČP ve Vojkovicích: Milan Zeman s Jiřím Junkem obsadili v tabulce místa v těsném sousedctví!

Vojkovice, ležící poblíž Slezského města Třinec, byly v sobotu 2. října 2010 svědkem sportovních klaní ve hře zvané Stiga stolní hokej. 2. kola Českého poháru se zúčastnil kromě Milana Zemana, jenž obsadil konečné 47. místo i Jiří Junek. Ten skončil pouze o příčku výše na 46. místě. Vyrovnané byly i jejich souboje v poslední výkonnostní skupině, když se nejprve z vítězství 3 : 2 radoval Jirka, který pak v odvetě musel skousnout porážku od Milana Zemana 2 : 0.

Milan Zeman právě hraje s Jiřím Junkem na ČP poháru ve Vojkovicích.

Celkovým vítězem se stal fenomenální Lukáš Turoň z domácího klubu THC Třinec. Za ním na druhém a třetím místě skončili finalisté letošního VÍTÁMVÁS CUPu Jan Dryák a Zdeněk Matoušek ml. Příští turnaj se uskuteční 30. října ve Svitavách.